Kas mēs esam

Serviss www.skirosana.lv zin kā profesionāli atbrīvot Tavas telpas no vecajiem krāmiem – mēbelēm, nolietotām riepām, vecas sadzīves vai elektrotehnikas u.c. Mēs ātri un kvalitatīvi atbrīvosim telpas, iznesīsim krāmus, demontēsim sienas, šķūņus, aizvedīsim nevajadzīgos atkritumus un tos profesionāli likvidēsim, respektīvi, utilizēsim. Tev nebūs jālauza galvu vai jāuztraucās par to, kur likt visas nevajadzīgās lietas vai remontu procesā radušos atkritumus - mēs par to visu parūpēsimies.

www.skirosana.lv mantu utilizāciju un telpu attīrīšanu veic gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, jo mums ir iespējas un liela profesionālā pieredze, kā to paveikt. Mūsu lielākais pluss ir darba laiks - 24h diennaktī un 7 dienas nedeļā, tādēļ klientiem nav jāuztraucās par to, ka jākavē darbi vai kādas citas svarīgas lietas. Būsim klāt tad, kad jums būs ērti.

Strādājam pa visu Latviju!

Kas ir profesionāla mantu utilizācija? Profesionāla mantu utilizācija nozīmē, ka mums ir svarīgi, lai apkārtējā vidē nonāktu veci krāmi, kas piesārņo vidi un izdala kaitīgas vielas daudzu gadu desmitu un pat gadu simtu periodā. Tāpēc mēs ļoti rūpīgi uzraugām, lai vecās mantas tiktu atbilstoši likvidētas - utilizētas. Protams, mantu utilizāciju veicam saskaņā ar Latvijas likumdošanu, ievērojot visas tajā noteiktās normas.

Pakalpojumi

Pakalpojumu vidējais pieprasījums/izpilde


Būvgružu utilizācija

89%

Demontāža

81%

Sadzīves un elektrotehnikas
utilizācija

95%

Mēbeļu utilizācija

83%

Telpu un pagrabu atbrīvošana no krāmiem

72%

Bioatkritumu izvešana

65%

+ (371) 266 128 02

Sazinies ar mums jau tagad un nedomā vairs par to, kur likt nevajadzīgās lietas un atkritumus!