Demontāža

skirosana.lv paveiks neiespējamo – Demontēs starpsienas, vecās grīdas, atbrīvos teritoriju no vecām, nojaukšanai paredzētām koka ēkām un citām vecām, nedrošām konstrukcijām, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi. Ja Jūs apsaimniekojat vai pārvaldat šādu teritoriju ar konstrukcijām, kurām jau sen ir nepieciešama demontāža, Jūs ne tikai parādāt apkārtējiem sevi kā neprasmīgu saimnieku, bet arī lieki tērējat naudu, maksājot nodokli par teritoriju, kuru nevarat lietderīgi izmantot. Ļoti iespējams, Jūs arī riskējat saņemt sodu par teritorijas nesakopšanu. Iedomājieties, ka jums pašam būtu jāveic visi demontāžas darbi, turklāt mūžīgi aktuālais jautājums - kur un kā aiztransportēt radušos atkritumus. Uzticiet šos pienākumus mums un mēs visu sakārtosim un utilizēsim nepārkāpjot Latvijā noteikto likumdošanu. Jums atliks tik vien kā pieņemt kārtīgi izdarītu darbu un sakārtotu teritoriju.

Pieteikties
demontāža
būvgruži

Būvgružu izvešana un utilizācija

Ātri, jebkurā laikā savāksim un izvedīsim pārstrādei būvgružus. Strādājam gan Rīgā, gan visā Latvijā. Izdevīgas cenas un klientam izdevīgā laikā. Jums atliek noteikt tikai kad un par pārējo parūpēsimies mēs. Neļauj būvgružiem traucēt būvniecības procesus!

Pieteikties

Mēbeļu utilizācija

Nopirkāt jaunu dīvānu un nezinat ko iesākt ar veco? Varbūt vienkārši vēlaties pamainīt interjeru, bet neesat droši kā spēsiet visas vecās mēbeles pašu spēkiem izvākt no mājas un nogādāt pārstrādei? Mēs piedāvājam arī mēbeļu utilizācijas pakalpojumus. Jums vairs nebūs jādomā kā mēbeles nonest no piektā stāva vai iznest cauri durvju ailēm. Mūsu spēcīgie darbinieki visu izdarīs jūsu vietā! Dzīvosim tīrākā vidē un atbrīvosimies no vecām lietām atbildīgi!

Pieteikties
Mēbeles
elektrotehnika

Sadzīves un elektrotehnikas utilizācija

Sadzīves un elektrotehnikas atkritumi ir vieni no videi nedraudzīgākajiem atkritumu veidiem, turklāt nereti arī lieliem gabarītiem (ledusskapji, veļasmašīnas). To visu mēs savāksim un nodosim atbildīgai pārstrādei likuma noteiktajā kārtībā. Jums vairs nebūs jāuztraucās ne par pašu utilizāciju, ne arī par vides piesārņojumu.

Pieteikties

Atbrīvosim telpas no krāmiem

Atbrīvosim no nevajadzīgām lietām un pārkrautām telpām, noliktavām, bēniņiem un pagrabiem ātri lēti un likuma noteiktajā kārtībā, rūpējoties arī par vidi. Jums nebūs nepieciešams pārmaksāt par dārgajiem atkritumu izvešanas konteineriem. Zvaniet mums un jau tuvākajā laikā telpas tiks atbrīvotas.

Pieteikties
Krāmi
Bioatkritumi

Dažādu bioatkritumu izvešana

Ikviena saimnieka vai pārvaldnieka pienākums ir rūpēties par teritorijas uzturēšanu kārtībā, bet bieži ir tā, ka rudens lapas, nopļautā zāle vai arī apgriezto krūmu zari ir tādā daudzumā, ka bojā apkārtējās teritorijas izskatu. Protams katrs saimnieks šādā gadījumā visu savāks maisos, bet kur šos maisus likt? Ne visiem ir iespējams veidot komposta kaudzes, kurās šie produkti dabiski satrūd, bet lielās atkritumu savākšanas kompānijas ir strikti pret lieliem daudzumiem bio atkritumu maisiem. Daudzos novados lapu savākšana ir paredzēta īpašuma sakopšanas saistošajos noteikumos. Neveicot lapu savākšanu, saimnieks var tikt sodīts. Zvaniet mums un jums nebūs jāuztraucās par sakrātajiem bioatkritumiem.

Pieteikties